Пропустити команди стрічки
Перейти до основного вмісту
SharePoint

 UkrEnergoPublic - wpDetailsNew

Основні показники

В Угорщині ДП «НЕК «Укренерго» та MAVIR ZRt провели спільну перевірку приладів обліку електроенергії

​​​​​​​​

У липні на підстанціях «Кішварда», «Тісалек», «Шайосегед» та «Альбертіша»  держкомпанії Угорщини «MAVIR ZRt»  була проведена спільна планова перевірка приладів обліку електроенергії на міждержавних повітряних лініях. З української сторони були присутні: провідний інженер служби обліку та розрахунків електроенергії ДП НЕК «Укренерго» Кисловський В.М, начальник служби обліку електроенергії та взаємодії з суб'єктами електроенергетики Західної ЕС Ніколаєв В.І. та начальник служби реконструкції і технічного переоснащення енергооб'єктів Західної ЕС Михалевич І.А.   

Результати перевірки показали, що основний та дублюючий лічильники електроенергії працюють правильно, відповідно до проекту та в допустимому класі точності.

Перевірки приладів обліку є обов'язковими і здійснюються відповідно до умов укладеного договору про поставку електроенергії. Проводяться вони щорічно як на підстанціях Західної ЕС ДП «НЕК «Укренерго» (ПС «Західноукраїнська 750 кВ» та ПС «Мукачеве»), так і на підстанціях MAVIR ZRt. Такі заходи вкотре підтверджують, що Україна виступає надійним партнером у питаннях поставки електроенергії.


 

​​​​​​