Пропустити команди стрічки
Перейти до основного вмісту
SharePoint
На головну Укренерго> КСВ > Соціальні програми

 UkrEnergoPublic - wpNewsPage

Західна ЕС привітала з Днем захисника України та святом Покрови Пресвятої Богородиці

З нагоди Дня захисника України та свята Покрови Пресвятої Богородиці у Західній енергосистемі провели урочисті збори, на яких адміністрація та профком привітали колег і воїнів-захисників.

Детальніше

Оксамитовий сезон завершується: у Південній ЕС підводять підсумки цьогорічної оздоровчої кампанії

Літня оздоровча кампанія, проведена за сприяння профспілкових комітетів Південної енергосистеми, цього року охопила більше 200 співробітників підприємства та їх дітей.

Детальніше

Волонтерська група ветеранів Дніпровської енергосистеми визнана однією з кращих в районі

У Дніпровській районній адміністрації Запоріжжя відбулося підведення підсумків районного огляду-конкурсу первинних волонтерських організацій «Кращий волонтер району 2016 року»

Детальніше

Заслужена нагорода Героям

П’ятеро працівників Південної ЕС нагороджені Грамотою ДП «НЕК «Укренерго» та найвищою відзнакою підприємства - нагрудним знаком «За заслуги»

Детальніше

Плідний відпочинок, спортивний азарт, позитивний настрій - у Південній ЕС організовується морська риболовля

Одним з найулюбленіших видів відпочинку багатьох чоловіків, і не тільки, є рибалка, яка дозволяє об'єднати полювання на рибу з корисним проведення вільного часу.

Детальніше

Незабутній яхтинг для співробітників Північної ЕС

За сприянням Профспілкового комітету Північної ЕС співробітники підприємства побували у мальовничому куточку Слобожанщини – харківському яхт-клубі, де вперше відвідали майстер-клас з управління судном.

Детальніше

Небайдужість рятує життя

Нещодавно, спеціаліст відділу договірної роботи та конкурсних торгів підрозділу, Олег Ізвеков, здійснив відважний вчинок, який заслуговує поваги.

Детальніше

Цікавий травневий відпочинок працівників Південно-Західної ЕС

На травневі свята профспілковий комітет Південно-Західної ЕС порадував трудовий колектив поїздкою вихідного дня до кінноспортивного комплексу м. Жашків та Букського каньйону, що поблизу села Буки Маньківського району, Черкаської області.

Детальніше

Той, що дивиться вперед

Зустріч представників Дніпровської енергосистеми із колишнім колегою, Миколою Тимофійовичем Корнієнко, 93-річним ветераном війни і праці

Детальніше

Дзвони Чорнобиля. Спогади учасника ліквідації наслідків аварії

26 квітня 2016 року виповнюються тридцяті роковини Чорнобильської катастрофи. Аварія, що сталася на атомній електростанції в квітні 1986 року, залишається найдраматичнішою та найважчою за своїми наслідками катастрофою в сучасній історії.

Детальніше

Західна енергосистема вшанувала потерпілих та жертв Чорнобильської трагедії

Адміністрація та профспілковий комітет Західної ЕС висловлюють глибоку повагу та вдячність працівникам підприємства, які брали участь у ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській атомній електростанції.

Детальніше

Західна ЕС вітає колегу з перемогою в Чемпіонаті України з важкої атлетики

Цього року працівник Західної енергосистеми втретє здобув перемогу в Чемпіонаті України з важкої атлетики серед ветеранів. Цьогорічний ХІІ Чемпіонат відбувся в березні у Запоріжжі.

Детальніше

Західна енергосистема проводить конкурс дитячого малюнку «Охорона праці очима дітей»

Уже третій рік поспіль Західна електроенергетична система проводить конкурс дитячого малюнку «Охорона праці очима дітей», приурочений до Всесвітнього дня охорони праці, який щорічно відзначається 28 квітня.

Детальніше

Відзнаку "Відповідальне місто - 2015" отримала Вінниця

За підсумками конкурсу «Відповідальне місто» Вінниця зі своїм проектом щодо впровадження заходів з енергозбереження для отримання «Європейської енергетичної відзнаки» стала лідером серед українських міст в напрямку енергоефективності.

Детальніше

Інтерв'ю Євгена Шаца з нагоди річниці виводу радянських військ з Афганістану

Інтерв'ю Євгена Семеновича Шаца, начальника відділу цивільного захисту і мобілізаційної роботи Дніпровської енергосистеми ДП "НЕК "Укренерго". Євген Семенович - полковник, учасник війни в Афганістані, кавалер двох орденів.

Детальніше

Вітаємо ювіляра!

Вітаємо першого директора ДП "НЕК "Укрненрго" Корсуненка Василя Івановича з 80-річчям з дня народження!

Детальніше

В Центральній ЕС відзначили енергетиків за професійні досягнення

З нагоди професійного свята Дня енергетика у відокремленому підрозділі «Центральна ЕС» держпідприємства НЕК «Укренерго» урочисто відзначили грамотами та подяками низку працівників

Детальніше

Керівництво Західної енергосистеми створює комфортні умови для відпочинку працівників

Керівництво енергосистеми прагне створити на ній належні побутові умови та покращити благоустрій території, аби перебування відпочиваючих було максимально комфортним.

Детальніше

У Західній енергосистемі провели доброчинний вечір «Творімо добро разом»

Із наближенням одного із найулюбленіших дитячих свят - Дня Святого Миколая, у Західній ЕС вирішили допомогти Чудотворцю придбати подарунки для вихованців школи-інтернату «Надія», яку віднедавна взяли під опіку

Детальніше