Пропустити команди стрічки
Перейти до основного вмісту
SharePoint

Магістральні електричні мережі

На головну Укренерго> Діяльність > Магістральні електричні мережі

 UkrEnergoPublic - wpNewsPage

ПС 330 кВ "Тернопільська" святкує 50-річний ювілей

50 років тому, у 1967 році була побудована та введена у експлуатацію ПС 330 кВ «Тернопільська», що відіграє значну роль у забезпеченні надійного електропостачання споживачів міста Тернопіль та Тернопільського району

Детальніше

Лінійники Південної енергосистеми приступили до активної боротьби з сухим очеретом

Стабілізація погодних умов дозволила електромонтерам-лінійникам розпочати планові роботи на магістральних повітряних лініях електропередачі Південної енергосистеми.

Детальніше

Українські та угорські спеціалісти обговорили плани заміни застарілого обладнання телезахистів і телекомунікацій на міждержавних повітряних лініях

На виробничій базі Закарпатських МЕМ Західної енергосистеми відбулась робоча зустріч між представниками системного оператора Угорщини – компанії «MAVIR ZRt.» та представниками ДП «НЕК «Укренерго» і Західної ЕС.

Детальніше

Почесна нагорода за гідну працю

За високий професіоналізм та вагомий особистий внесок нагороджено грамотою Міненерговугілля та вручено подяки фахівцям Південної ЕС та Херсонських МЕМ

Детальніше

Персонал ПС 330 кВ «Миколаївська»: працювати взимку готові

​На підстанції 330 кВ «Миколаївська» завершено комплекс робіт, передбачених наказом ДП «НЕК «Укренерго» «Про заходи щодо забезпечення надійної роботи магістральних і міждержавних електричних мереж у 2016 році».

Детальніше

На підстанції 330 кВ «Трихати» виконані заплановані капремонти обладнання

Одна з найстаріших підстанцій Південної енергосистеми - ПС 330 кВ «Трихати» - побудована у 1963 році для забезпечення електроенергією півдня Миколаївської, а також частини Херсонської та Одеської областей.

Детальніше

У Південній ЕС триває кампанія по заміні опор повітряних ліній електропередачі

Фахівці Південної енергосистеми у повному обсязі виконали заплановану Наказом №1 ДП «НЕК «Укренерго» «Про заходи щодо забезпечення надійної роботи магістральних і міждержавних електричних мереж у 2016 році» заміну опор високовольтних ліній електропередачі

Детальніше

Хід робіт по реконструкції об’єктів та модернізації обладнання в Дніпровській ЕС

​В Дніпровській енергосистемі в останні роки виконується постійна робота по реконструкції підстанцій та повітряних ліній 330-750 кВ, по модернізації та заміні обладнання та пристроїв релейного захисту та автоматики.

Детальніше

Дніпровська енергосистема: пошук вирішення проблеми основного обладнання підстанцій 750 кВ

Електрична мережа напругою 750 кВ є системоутворюючою для Дніпровської енергосистеми та проектувалась як складова частина транзиту електроенергії через ПС 750 кВ «Донбаська - Дніпровська - Запорізька - Вінницька - Західно-Українська»

Детальніше

Дніпровська енергосистема готується до осінньо-зимового періоду

У Дніпровській електроенергетичній системі комісією ДЕС проведена внутрішньосистемна перевірка готовності магістральних електричних мереж та енергосистеми до роботи в осінньо-зимовий період 2016/2017 рр.

Детальніше

Створюється потужний центр енергозабезпечення м.Вінниця

​На підстанції 750 кВ «Вінницька» Південно-Західної ЕС передбачається встановлення другого автотрансформатора 330/110/35 кВ, згідно укладеного договору між ДП «НЕК «Укренерго» та ТОВ «НВП «Енергорішення»

Детальніше

На підстанції 330 кВ «Миколаївська» триває ремонтна кампанія основного обладнання

На сьогоднішній день на підстанції завершується виконання ремонтів основного електроустаткування, передбачених Наказом №1 ДП «НЕК «Укренерго» «Про заходи щодо забезпечення надійної роботи магістральних і міждержавних електричних мереж у 2016 році».

Детальніше

Виведена у ремонт повітряна лінія 330 кВ Чернівецька-Кам'янець-Подільська

Південно-Західною ЕС для виконання реконструкції виведена у ремонт повітряна лінія 330 кВ Чернівецька-Кам'янець-Подільська, яка забезпечує енергоспоживання Хмельницької, Чернівецької та Івано-Франківської областей.

Детальніше

На підстанції 330 кВ «Аджалик» триває ремонтна кампанія високовольтних вимикачів

Минулого тижня на підстанції завершився плановий ремонт повітряного вимикача 330 кВ, продовжується заміна плит перекриття кабельного каналу на відкритому розподільчому пристрої 330 кВ.

Детальніше

Обговорили будівництво об'єкту ПЛ-330 кВ «Луцьк північна -Тернопільська з реконструкцією ПС 330 кВ «Луцьк Північна» та ПС «Тернопільська»

Нарада у Тернопільській ОДА щодо будівництва об'єкту ПЛ-330 кВ «Луцьк північна -Тернопільська з реконструкцією ПС 330 кВ «Луцьк Північна» та ПС «Тернопільська»

Детальніше

На підстанції «Усатове» виконується капремонт автотрансформатора

З 22 липня на підстанції 330 кВ «Усатове», що експлуатується персоналом Одеських магістральних електричних мереж Південної енергосистеми з 1962 року, в капітальний ремонт виведений автотрансформатор напругою 330 кВ 3 АТ.

Детальніше

На магістральній ЛЕП 330 кВ Южно-Українська АЕС-Трихати виконано комплекс ремонтних робіт капітального характеру

Персонал Миколаївських магістральних електричних мереж Південної енергосистеми завершив комплекс робіт з капітального ремонту на повітряній лінії електропередачі напругою 330 кВ Южно-Українська АЕС-Трихати.

Детальніше

Ремонтно-експлуатаційне обслуговування обладнання підстанцій в Запорізьких МЕМ виконується згідно графіків

В Запорізьких магістральних електричних мережах Дніпровської енергосистеми ремонтно-експлуатаційне обслуговування обладнання підстанцій виконується згідно графіків.

Детальніше

Вчасна діагностика – запорука безаварійної роботи обладнання та ЛЕП протягом ОЗП

Для забезпечення надійної роботи електрообладнання та безперебійного електропостачання споживачів протягом ОЗП вже з травня, згідно відповідних наказів проводяться планові ремонтно-експлуатаційні заходи

Детальніше

Завершено ремонтні роботи на ПЛ 330 кВ Дністровська ГЕС-Камя’нець-Подільська

Місяць тому для виконання ряду відновлювальних робіт була виведена у ремонт повітряна лінія 330 кВ Дністровська ГЕС-Камя'нець-Подільська, що забезпечує енергоспоживання Хмельницької , Чернівецької та Івано-Франківської областей.

Детальніше

Перевірка роботи енергетичного обладнання та обліку електроенергії

У Південно-Західній електроенергетичній системі створено робочу групу для проведення аналізу роботи енергетичного обладнання та обліку електроенергії і розробки ефективних заходів для їх роботи, із залученням необхідних фахівців

Детальніше

Заміна та реконструкція обладнання на підстанціях Південно-Західної ЕС

Для надійного та безперебійного електропостачання споживачів Південно-Західного регіону продовжується заміна та реконструкція обладнання на підстанціях Південно-Західної ЕС

Детальніше

Протиаварійні тренування оперативного персоналу

У Чернівецьких магістральних електричних мережах відбулись спільні протиаварійні тренування оперативного персоналу центральної диспетчерської служби Південно-Західної енергосистеми, підстанції 330 кВ «Чернівецька» та ПАТ ЕК «Чернівціобленерго».

Детальніше

Завершено етап реконструкції на підстанції 750 кВ «Запорізька» Дніпровської енергосистеми

В квітні на ПС 750 кВ «Запорізька» Дніпровської енергосистеми успішно введено в експлуатацію чергове приєднання після заміни повітряного вимикача на елегазовий та встановлення елегазових трансформаторів струму.

Детальніше

Зловмисники викрали елементи десяти опор на лінії 330 кВ Центральна-Лозова

Розкрадання несучих елементів металевих опор лінії електропер​​едачі напругою 330 кВ Центральна-Лозова було виявлено електромонтерами Бахмутських магістральних електричних мереж

Детальніше

На ПС «Івано-Франківськ» провели модернізацію пристроїв релейного захисту і протиаварійної автоматики

На ПС 330 кВ «Івано-Франківськ» завершилась реконструкція та переоснащення високочастотної апаратури передачі команд релейного захисту і протиаварійної автоматики по ПЛ 330 кВ «Івано-Франківськ – Чернівецька».

Детальніше

Лінійники Маріупольських МЕМ приступили до заміни грозозахисного троса на лінії 330 кВ Південнодонбаська-Зоря №2

20 квітня стартували ремонтні роботи на лінії електропередачі напругою 330 кВ Південнодонбаська-Зоря №2, де передбачається замінити 3,8 тонни грозозахисного троса.

Детальніше

На підстанції 330 кВ «Хмельницька» відбулись протипожежні тренування

На підстанції 330 кВ «Хмельницька» Хмельницьких магістральних електричних мереж відбулися спільні протипожежні тренування із черговим персоналом підстанції та представниками Державної служби з надзвичайних ситуацій України.

Детальніше

Квадрокоптер на сторожі безпеки повітряних ліній

Дніпровська енергосистема продовжує працювати над підвищенням якості обслуговування повітряних ліній. Мова йде про застосування технологій, які дозволять проводити верхові огляди обладнання за допомогою малогабаритних літальних апаратів.

Детальніше

Донбаська ЕС завершила планові ремонтні роботи на шести високовольтних підстанціях

Фахівці вчасно і в повній мірі завершили роботи на шести підстанціях, що входять у зону відповідальності Бахмутських, Луганських, Чайкінських і Маріупольських магістральних електричних мереж

Детальніше

Підвищується надійність роботи високовольтного обладнання підстанції «Іванівка-330 кВ»

Фахівці цеху централізованого ремонту обладнання Донбаської енергосистеми виконують капітальний ремонт повітряного вимикача 330 кВ на підстанції «Іванівка-330 кВ.

Детальніше

Персонал Донбаської ЕС виконує комплексні роботи на об'єктах енергосистеми

На енергооб'єктах, що обслуговуються персоналом магістральних електромереж Донбаської ЕС, проводяться комплексні заходи, спрямовані на забезпечення надійності електропостачання споживачів Донецької і Луганської областей.

Детальніше

Дніпровська електроенергетична система взяла на озброєння плавзасіб для обслуговування переходів, споруджених у водоймах

Служба ліній Дніпровської ЕС отримала катер для оглядів та ремонтних робіт на ПЛ, споруджених у водоймах та на островах в акваторії річок

Детальніше

На лініях Донбаської енергосистеми проводяться заходи щодо підвищення надійності електропостачання

Персонал Донбаської ЕС виконує комплексні заходи, які дозволяють забезпечити передачу електроенергії споживачам Донецької та Луганської областей.

Детальніше

На підстанціях Донбаської ЕС розпочато планові роботи

Для надійного електропостачання в Донецькій і Луганській областях, планові огляди і поточні ремонти обладнання проводяться на всіх підстанціях, що експлуються персоналом Донбаської енергосистеми

Детальніше

Заходи щодо підвищення надійності та сталості роботи магістральних електромереж

Для забезпечення надійної та стабільної роботи електромереж в ДП «НЕК «Укренерго» щорічно здійснюються заходи щодо підтримки їх працездатності та відновлення технічного ресурсу

Детальніше

Західна енергосистема розпочала виконання планових ремонтних робіт

На підстанціях Західної ЕС стартували планові ремонти електрообладнання, відповідно до наказу ДП «НЕК «Укренерго» №1 від 04.01.2016 р. «Про заходи щодо забезпечення надійної роботи магістральних і міждержавних електричних мереж у 2016 році».

Детальніше

Минулого року на підстанції «Стрий» замінили частину застарілого обладнання

У 2015 році була проведена часткова реконструкція та модернізація підстанції 220 кВ «Стрий», яка експлуатується Стрийськими магістральними електромережами Західної енергосистеми.

Детальніше

Працівники Черкаських МЕМ розчистили траси ЛЕП та впоралися з наслідками негоди

Обладнання підстанцій та магістральних електромереж 330-750 кВ, які забезпечують передачу електроенергії для Черкаської та сусідніх областей, працюють на даний час у штатному режимі

Детальніше

Розпочато відновлення пошкоджених конструкцій ПЛ-330 кВ Каховська – Островська

З метою збереження державного майна ремонтні бригади Південної енергосистеми ДП «НЕК Укренерго» розпочали роботи з відновлення пошкоджених опор ПЛ-330 кВ Каховська – Островська

Детальніше

На лінії 330 кВ Вуглегірська ТЕС-Центральна №1 розпочато відновлювальні роботи

Зазначені повітряні лінії увійшли до переліку об'єктів електромережевого комплексу Донбасу, які підлягають відновленню в пріоритетному порядку згідно Мінським домовленостям

Детальніше

Тривають аварійно-відновлювальні роботи на магістральній лінії електропередачі 220 кВ Михайлівка-Лисичанська

Лінія 220 кВ Михайлівка-Лисичанська є одним із пріоритетних для реконструкції об'єктів електромережевого комплексу Донбаської енергосистеми, позначених у рамках Мінських домовленостей

Детальніше

Центральна ЕС завершує виконання річного плану робіт на ПЛ

​Cлужби ліній Магістральних електричних мереж Центральної електроенергетичної системи ДП НЕК «Укренерго» завершують роботи з капітального ремонту та технічного обслуговування ПЛ 35-750 кВ

Детальніше

Завершуються планові ремонтні роботи на підстанції «Донбаська-750 кВ»

На високовольтних підстанціях Донбаської електроенергетичної системи ДП «НЕК «Укренерго» тривають ремонтні роботи, спрямовані на підвищення надійності передачі електроенергії в регіоні.

Детальніше

Тривають відновлювальні роботи на пошкоджених у результаті військових дій повітряних лініях Донбаської енергосистеми (відео)

Спеціальний репортаж журналістів телеканалу ICTV, які стали свідками ремонтних робіт на повітряній лінії 220 кВ Луганська ТЕС-Ювілейна.

Детальніше

Триває ремонт та відновлення енергооб’єктів у Донецькій та Луганській областях

Зведена інформація про проведення ремонтних і відновлювальних робіт на енергооб’єктах Донецької та Луганської областей, які зазнали руйнувань і пошкоджень станом на 26.10.2015 р.

Детальніше

На підстанції "Михайлівка-330 кВ" виконується демонтаж пошкодженого внаслідок обстрілів обладнання

Ремонтна бригада ПС "Михайлівка-330 кВ" із застосуванням автокранів, автопідйомника і трактора продовжує аварійно-відновлювальні заходи на відкритих розподільних пристроях 220 і 330 кВ

Детальніше

На ПЛ 400 кВ «Бурштинська ТЕС - Мукачеве» замінили грозозахисний трос та встановили віброгасники

Проведена заміна троса покращить захист повітряної лінії від прямого удару блискавки і грозових перенапруг та підвищить надійність передачі електроенергії, що особливо важливо в осінньо-зимовий період

Детальніше

На ПС Донбаської енергосистеми виконуються планові ремонтні роботи

На одинадцяти енергооб'єктах Донбаської електроенергетичної системи в рамках підготовки до осінньо-зимового періоду тривають ремонтні роботи капітального та поточного характеру

Детальніше

На міждержавній ПЛ 330 кВ Чорнобильська АЕС- Мозир замінено анкерну залізобетонну опору на металеву

27 вересня 2015 року завершено реконструкцію міждержавної ПЛ 330 кВ Чорнобильська АЕС - Мозир шляхом заміни дефектної анкерно-кутової залізобетонної опори №284 на довготривалу металеву.

Детальніше

Лінійники Донбаської ЕС продовжують виявляти та усувати пошкодження на високовольтних лініях електропередачі

Персонал Донбаської електроенергетичної системи ДП «НЕК «Укренерго» продовжує відновлювальні роботи на пошкоджених у результаті бойових дій енергооб'єктах

Детальніше

На ПС «Лисичанська-220 кВ» завершується підготовка до ОЗП

Ремонтна кампанія, розпочата навесні, вже завершується. Все, що необхідно для стабільної роботи підстанції, виконано,- зазначив заступник начальника служби підстанцій Луганських МЕМ Олександр Осока

Детальніше

Лінійники Донбаської електроенергетичної системи підвищують надійність електропостачання півночі Луганської області

Третій день тривають роботи з відновлення повітряної лінії 220 кВ Луганська ТЕС-Лисичанська, яка в результаті бойових дій в регіоні в прольоті опор № 1-4 має численні ушкодження провода, грозозахисного троса та ізоляції.

Детальніше

Фахівці Донбаської ЕС відновлюють пошкоджене в результаті боїв енергогосподарство

Енергетики Донбаської ЕС ДП «НЕК «Укренерго», незважаючи на існуючі складнощі, роблять все, щоб в максимально стислі терміни відновити пошкоджене енергоустаткування

Детальніше

На енергооб’єктах Донбаської ЕС продовжуються відновлювальні роботи

На території Донецької та Луганської областей, де є можливість безпечного виконання робіт, з початку проведення антитерористичної операції (АТО) оперативно проводяться аварійно-відновлювальні роботи на пошкоджених об’єктах електричних мереж

Детальніше

В Луганській області обговорено питання будівництва нової повітряної лінії

Відбулась зустріч керівництва Укренерго з представниками Луганської обласної військово-цивільної адміністрації з питань відновлення енергозабезпечення Луганської області

Детальніше

Попереджено пошкодження автотрансформатора на ПС-750 кВ «Запорізька»

10 липня на підстанції 750 кВ «Запорізька» черговим персоналом при регламентному огляді обладнання підстанції було виявлено капельне підтікання масла по нижньому фланцеві та зниження тиску оливи на уводі нейтралі 150 кВ фаза «В» АТ-1 (750/330/15,75)

Детальніше

На повітряних лініях, що експлуатуються Львівськими МЕМ проводиться заміна дефектних опор

Відповідно до наказу №1 ДП «НЕК «Укренерго» «Про заходи щодо забезпечення надійної роботи магістральних і міждержавних електричних мереж в 2015 р.» Львівські МЕМ розпочали роботи щодо заміни дефектних залізобетонних опор на повітряних лініях 330 кВ

Детальніше

Аварійний ремонт в Дніпропетровських магістральних електричних мереж Дніпровської енергосистеми успішно виконано

28 липня персонал служби ліній Дніпропетровських МЕМ із застосуванням пристроїв для верхолазних робіт успішно виконав необхідний ремонт

Детальніше

Аварійно-ремонтні роботи на лініях електропередач 330 кВ Донбаської ЕС

3 серпня 2015 року внаслідок бойових дій в зоні проведення АТО сталося пошкодження та вимкнення повітряних ліній електропередачі напругою 330 кВ Вуглегірська ТЕС – Донбаська №1 та №2

Детальніше

В Центральній ЕС стежать за дотриманням графіку будівництва ПЛ 750 кВ Рівненська АЕС – ПС 750 кВ «Київська»

Під час чергової наради з питань будівництва ПЛ 750 кВ Рівненська АЕС – ПС 750 кВ «Київська», яке відбулось 23 липня 2015 року, розглянуто стан виконання графіку будівельно-монтажних робіт та графіку постачання матеріально-технічних ресурсів

Детальніше

Відновлена робота ліній зв`язку в Дніпропетровських магістральних електричних мережах Дніпровської енергосистеми

У вихідні дні 17 і 18 липня у зв'язку з розкраданням кабелів та обладнання велися роботи по відновленню кабельної лінії зв'язку на ділянці ОУП 8 (обслуговуваний підсилювальний пункт) – Павлоград в районі села Варварівка

Детальніше

В Кіровоградських магістральних електричних мережах Дніпровської енергосистеми виявлені масові крадіжки металевих конструкцій

За останні два тижні при виконані робіт із періодичного огляду повітряних ліній напругою 330 кіловольт і 750 кіловольт електромонтерами служби ліній Кіровоградських МЕМ були виявлені крадіжки металевих деталей опор.

Детальніше

З випередженням плану: персонал Донбаської ЕС продовжує розчистку трас повітряних ліній електропередачі

Персоналом Донбаської електроенергетичної системи проводяться заходи щодо забезпечення надійності передачі електричної енергії в Донецькій і Луганській областях

Детальніше

Впроваджуються нові схеми грозозахисту енергооб`єктів

Служба діагностики, ізоляції та захисту від перенапруг спільно зі службою обчислювальної техніки Західної електроенергетичної системи працюють над виготовленням сучасних електронних схем грозозахисту та заземлення підстанцій

Детальніше